Partapart sunar: IndieCity III

https://www.facebook.com/events/355374247954800/

İki senedir düzenlenen ve büyük ilgi gören kesintisiz ve bağımsız müzik festivali IndieCity bu sene 8 Kasım'da Peyote'de. 

Partapart, merkezinde müzik olan, benzer fikirlerin oluşturduğu bir topluluk. Müzikte her zaman daha "kendine has" duruşlar arayan insanları bir araya getirmeyi amaç edinen Partapart bu sene de IndieCity'de şehrin dikkat çeken gruplarını Peyote çatısı altında topluyor. 

IndieCity'de müzik yine hiç susmuyor. IndieCity'de müzikseverler gecenin ilk saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar farklı müzik türlerinden birçok performans izleme fırsatı yakalayacak. 

Festivalden birgün önce ise SAE Istanbul’da, müzik sektörünün çeşitli alanlarından isimlerin katılımıyla, IndieCity kapsamında “Bedroom to Headphones” söyleşisi gerçekleşecek. 

IndieCity her sene olduğu gibi bu sene de ücretsiz. 

Alternatif müziğin bilinen en iyi gruplarından Son Feci Bisiklet, tarz olarak punk, garage ve psychedelic öğeleri bünyesinde barındıran SOFTA ile beraber genreları genişlerek, kendileri ile aynı ismi taşıyan ilk EP’leri Fineaway’i Partapart Records’tan çıkaran Fineaway ile beraber orta katı paylaşacaklar.

Peyote alt katta farklı editleri ile tanıdığımız Kozmonot açılışı yapacak. Ardından Tektosag Records'dan çıkardıkları EP ile dikkatleri çeken Savai & Gokalp K‘nın canlı performansı ve hemen sonrasında Nodul DJ Set dinleyeceğiz. Partapart Records'dan EP çıkarma hazırlığında olan OK Plateu deep, ambient, techno karması ve şahsına münhasır The Red Hood DJ Setleriyle beraber alt katta müziği ve dansı sabaha kadar devam ettirecekler. 

Teras katta ise Partapart ailesinin açık kabini ve sevdiği müziklerin derlemesi olan, “Partapart Likes DJ Set” ve ardından Anlayana DJ Set ile müzik hiç susmayacak.

twitter.com/partapart - #indiecity 
instagram.com/partapart - #indiecity 
partapart.net