Partapart: IndieCity V

Partapart’ın her sene düzenlediği IndieCity Festival’ın beşincisi bu sene Dark Sky, Throwing Snow, Marc Pinol, Jacob Korn gibi isimlerle, 4 Mart Cumartesi günü Salon ve Sumahan’da.

Partapart merkezinde müzik olan bir topluluk. 5 senelik geçmişinde 20’den fazla sanatçı ile 30’dan fazla albüm yayınlamış bir plak şirketi, lokal ve yabancı konuklarıyla farklı bir çok mekanda etkinlik gerçekleştiren ve her sene büyük ilgi gören IndieCity Festival’ın ev sahipleri. Geçtiğimiz sene Weval, JMII gibi isimleri ağarlayan festivalin bu seneki konuklarından biri Monkeytown Records’dan albüm yayınlayan ve canlı performansları ile dikkat çeken Dark Sky. 

Saat 21:00’da Salon’da başlayacak gecenin açılışını yerli sahnenin yeni ve merakla takip edilen ekibi Glasxs yapacak, ardından Partapart Records’un yeni keşfi Jtamul sahne alacak. Salon sahnesi Ingiltereli, Atomnation ailesi mensubu prodüktör Throwing Snow’un canlı performansıya devam edecek. Hemen sonrasında ise Dark Sky yüksek enerjili canlı performansları ile sahnede olacaklar. Salon’un kapanışını PT Soundsystem yaparken parti Sumahan’da Indiecity After Party kapmsamında Red Bull Music Academy x Partapart sahnesine taşınacak.

Sumahan’da Red Bull Music Academy x Partapart sahnesinde After Party'i Ahu başlatacak. Sonrasında gece Jacob Korn'un canlı performansıyla ve Marc Pinol'ün dj setiyle sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek.

Katılımıcların tek biletle hem Salon hem Sumahan’a giriş yapabilecekleri festivalin biletleri Biletix ve Salon IKSV gişelerinde bulunabilir. http://www.biletix.com/etkinlik/U0V32/TURKIYE/tr

4 Mart’ta akşamın ilk saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek Partapart: IndieCity Festival’ı kaçırmayın!